Leefstijl Rooster

Elke dag heb jij de keuze uit unieke lessen voor jouw Body, Mind & Spirit van Professionele Teachers.

Wil je meer informatie over een specifieke les? Klik Hier

Maandag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

10.30-11.30

Begeleide Visualisatie

Ralph Sweet

Spirit

1

12.00-13.30

FROM OCTOBER 2nd

Sjamanisme

Gaby Timmerman

Spirit

1

14.30-16.30

Transformational Breath

Claudia Krumme & Lilian Korzilius

Body & Spirit

1

18.00-19.30

Yin Yang Yoga

Maryam Fathallah

Body

1

19.45 – 21:15

Sacred Spirit Session

Marieke van Meijeren

Spirit

1

19.45-21.15

1e en 3e van de maand

Transformatiecirkel

Jurriaan Rogaar

Mind

2

19.45-20.15

2e en 4e van de maand

Transformatiecirkel

Derk Bothe

Mind

2

Dinsdag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

18.00-19.15

Vinyasa Slow Flow

Claire Vintges

Body

1

18:15 -19.45

The Work by ‘Byron Katie’

Suvana Raaijmakers

Mind

2

19.30-20:30

Holistic Movement

Dennis van Miltenburg

& Stijn de Jongh

Body

1

20.45-22.00

Yin Yoga

Titia Schutten

Body

1

Woensdag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

12.00–13.30

Mindfulness Compassie

Madelon Kuiper

Mind

1

13.45-15.15

Zelf Liefde

Eva Kaldenbach

Mind

1

18.30-20.30

Stress uit je leven!

& Accupunctuur

Rob van Eersel

Mind & Body

1

18.30-20.30

Mindfulness

Erna Laning

Mind

2

20.45-21.45

Stilte Meditatie

Host

Spirit

2

Donderdag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

18.30–20.30

Transformational Breath

Lilian Korzilius & Claudia Krumme

Body

1

18.30-20.00

1e en 3e van de maand

Geld & Emotie

Jenny Koch

Mind

2

18.30-20.00

2e en 4e van de maand

Liefdevolle Communicatie

Chana

Mind

2

20.30-22.00

2e en 4e van de maand

Stembevrijding

Anna Fernhout

Spirit

1

Vrijdag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

09.15-10.45

Alignment Yoga

Iris Trienekens

Body

1

11.00-12.15

Begeleide Visualisatie

Ralph Sweet

Spirit

1

12.30 -14.00

Alleen op even weken

Intuïtieve Ontwikkeling

Sandra Schot

Spirit

1

Zaterdag

TIME

CLASS

TEACHER

DISCIPLINE

STUDIO

JOIN

11.45-13.15

2e en 4e van de maand

Kickboxen

Nicole Anthonissen

Mind

1

11.45-13.30

Mindfulness

Erna Laning

Mind

2

11.45-13.15

1e en de 3e van de maand

The Energy Movement

Feadann McCall / Reve Terborg

Body

1

11.45-13.15

2e en de 4e van de maand

Meditative Yoga

Maaike Aker

Body

1

13.30-15.00

Yin Yoga

Jasmijn Schraven

Body

1

13.45-15.15

1e en 3e van de maand

Stembevrijding

Anna Fernhout

Spirit

2